Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zhodnocení sezony ženského týmu Čechie Zastávka

2. 7. 2015

Ženský tým Čechie Zastávka skončil v Nike lize na konečném 6. místě

Takto vypadá za poslední 4 roky umístění našeho ženského fotbalového týmu v brněnské lize v malé kopané. Letos skončil tento tým na konečném 6. místě z celkového počtu 7. mužstev. O tom jaká to byla sezona, jaké jsou cíle do další sezony se s námi podělila kapitánka týmu Lucie Kotasová.

Ročník 2011/2012 - 3. místo

Ročník 2012/2013 - 1. místo

Ročník 2013/2014 - 3. místo

Ročník 2014/2015 - 6. místo

tabulka-zeny-2014-2015.jpg

holky.jpg

Kapitánka Lucie Kotasová hodnotí právě ukončeno sezonu následovně:

Hodnocení samozřejmě nemůže být pozitivní vzhledem k umístění v tabulce, ale na druhou stranu jedna nevyvedená sezóna není ve fotbale nic neobvyklého. Bohužel se nám v uplynulé sezóně nedařilo hned od začátku. Silnější soupeře jsme nedokázali překonat a s vyrovnaným týmem jsme často přišli o body v závěru utkání. Avšak našli se i světlé momenty a dle mého názoru musíme právě z těchto momentů vycházet v příští sezóně. 

Jak to vypadá dále, budete pokračovat?

Samozřejmě další sezónu nastoupíme, nevidím důvod proč končit. Díky novým posilám máme dostatek hráček. Teď je nutné udělat tlustou čáru za letošními výsledky a plně se soustředit na další sezónu. Věřím, že když na sobě zapracujeme, sehrajeme se a hlavně budeme věnovat dostatek času přípravě, budeme v závěru příští sezóny na vrchních příčkách.

 Jaký cíl máte do další sezony?

Cílem je zapracovat do týmu nové posily. Přece jen jsou to mladé holky, které jsou zvyklé spíše na velký fotbal. Dále bychom chtěli zlepšit ofenzivní stránku naší hry, takže osobně doufám, že některá z útočnic bude mít v příští sezóně žně, co se týče vstřelených branek. No a v neposlední řadě chceme získat body a ukázat brněnským klubům, že máme na to opět vyhrát tuto soutěž.

Hledáte nové hráčky?

Co se týče rozšíření kádru, tak určitě budeme rádi, když se k nám přidá nějaká šikovná slečna. Bohužel zkušenosti z minulých let ukazují, že o malou kopanou žen v Zastávce asi není zájem. K tomu bych jen chtěla vzkázat, že se opravdu nemusí bát – my nekoušem. Navíc nejsme jen fotbalový tým, ale hlavně kamarádky.

Vstřelené branky v letošní ukončené sezony 2014/2015:

Nováčková Táňa 11x, Kotasová Lucie 5x, Švarcová Zita 3x, Kolářová Martina 2x, Kittlerová Karolína 1x