Jdi na obsah Jdi na menu
 


Ženy slaví ve své druhé fotbalové sezoně ligový primát !!!

16. 6. 2013

Ženy v průběhu minulého týdne dokázaly porazit na domácím hřišti tým KMK Dynamo Brno 1:0 brankou Táni Nováčkové. Tato výhra jim upevnila pozici na vedoucí příčce SWATCH LIGY ŽEN v malé kopané, která jim zajistila kolo před koncem první místo v tabulce.

Po loňském třetím místě v lize malé kopané (článek z loňské sezony můžete přečíst ZDE) letos ženy projely soutěží jako nůž máslem a zaslouženě vyhráli.

O tom, abych zjistil jak se holky cítily po vydřeném zápase proti Dynamu jsem požádal o pár vět kapitánku mužstva Lucii Kotasovou. Která mi odpověděla na pár otázek.

kotasova2.jpg

Jak bys zhodnotila letošní sezonu z pozice kapitánky mužstva?

 

Myslím, že to byla opravdu dobrá sezóna a první místo je tím nejlepším důkazem

Čekali jste, že soutěž vyhrajete po úspěšném loňském 3. místě nebo to bylo pro vás překvapení?

První místo bylo našim cílem, takže jsme čekali a tak trochu doufali, že to vyjde

S jakým cílem jste vlastně vstupovali do své druhé sezony v BSMK?

Jak jsem již psala, po minulém 3. místě jsme to letos chtěli dosáhnout na tu nejvyšší příčku.

kotasova.jpgDvě kola před koncem se těžce zranila Katka Nováčková, jak její zranění vypadá a co přesně se jí stalo? Je v pořádku?

Katka je víceméně v pořádku a na předposlední zápas nás přišla podpořit alespoň do řad fanoušků, na hraní to samozřejmě ještě není. Šlo o zranění zad, které potřebuje svůj čas.

Jak proběhly oslavy? Slavily jste po domácí výhře nad Dynamem, nebo si to schováváte až na zakončenou?

Ty největší oslavy nás teprve čekají, především 28. to bude opravdu rušné - ukončená na Zastávce i celkové vyhodnocení Swatch ligy. Takže oslavovat teprve budeme.

Před sezonou jste chtěli složit fotbalové mužstvo na velký fotbal, když to to vezmeš zpátky, myslíš že to bylo dobré rozhodnutí, že jste se nakonec rozhodly pro malou kopanou?

Dle mého názoru určitě a dokazují to i výsledky. Navíc na velký fotbal je nás stále málo a myslím si, že v budoucnu se to asi moc nezlepší, takže budeme pokračovat v boji na malé kopané a doufejme, že obhájíme to letošní prvenství.