8. kolo ŽENY: Srbská - Čechie Zastávka 3:1 (1:1)

Sport Centrum Srbská - Čechie Zastávka 3:1 (1:1)

Branka: 12. Veronika Dvořáková

Sestava:

Klimešová, Kotasová, Kolářová, Suchá K, Dvořáková, Nováčková, Švarcová, Kasalová, Chytková, Suchá M

Komentář trenéra Martina Procházky:

Ženy Čechie utrpěly druhou porážku v řadě.Tentokrát nestačily na tým Srbské a podlehly 1:3..Branku čechie vstřelila Veronika Dvořáková. Po minulém zápase kdy jsme hráli s prvním týmem nás tentokrát čekal druhý tým loňské sezóny. Vstup do utkání byl ze strany Čechie lepší, vytvořila si dvě slibné příležitosti bohužel, ale s nulovým efektem. To co se nepovedlo nám, vyšlo domácím naopak dokonale. V 5minutě zahrávají autové vhazování, ze kterého dávají první branku zápasu. Tentokrát nás gol nepoložil jak v minulém kole, naopak se holky snažily o vyrovnání. Toho se nakonec dočkaly. Ve 12.minutě se po nahrávce od Nováčkové trefuje Verča Dvořáková. Bohužel přidat další gól se nám už nepodařilo, ikdyž pár příležitostí ještě bylo. To se ale podařilo domácím, které byly v utkání lepším týmem. A ve druhém poločase dokázaly vstřelit ještě dvě branky. Nezbýva než se z těchto dvou proher poučit, vzpamatovat a v příštím utkání zabojovat a bodovat naplno. Ať sezona končí výhrou... V útery 3.11. v 19hodin odehraji ženy Čechie na domácím hřišti poslední zápas podzimni části sezony.Soupeřem jim bude tým Kohoutovic.