7. kolo ŽENY: Čechie Zastávka - Proklatě dobrý kuřata 0:5 (0:5)

Čechie Zastávka - Proklatě dobrý kuřata 0:5 (0:5)

Sestava:

Klimešová, Kotasová, Svobodová, SucháK., Hovězáková, Dvořáková, Nováčková, Švarcová, Kasalová, Chytková, Suchá M.

Komentář trenéra Martina Procházky:

V tomto kole ženy Čechie narazily na vedoucí tým soutěže Proklatě dobrý kuřata.Loňské vítězky soutěže dokazují i v letošním roce svoji suverenitu. V doposud odehraných kolech ještě nezaváhaly a s plným bodovým ziskem si drží první místo. A musím konstatovat že oprávněně. Rozdíl mezi jejich hrou a hrou ostatních týmů je opravdu veliký. Bohužel ani ženy Čechie je nedokázaly zastavit. O osudu utkání bylo rozhodnuto už po pár minutách prvního poločasu, který nakonec soupeřky vyhrály 5:0. Všechny branky padly po našich chybách v obraně, kdy jsme nedokázali ubránit jejich standartní situace. Tři branky, které jsme dostaly byly naprosto stejné.A zbylé dvě padly po rychlích kombinacích.A že to skončilo jen 0:5 můžeme děkovat naši brankařce Daně Klimešové, která předvedla několik skvělych zákroků. V tomto utkání holky předvedly doposud nejhorší výkon.Chyběla bojovnost a nasazení, které předváděly v minulých zápasech. Na druhou stranu, zápas ukázal kde jsou slabiny a co je potřeba zlepšit. Šanci na nápravu mají hned v uterý 27.10. kdy zajiždějí k dalšímu utkání, ve kterém se střetnou s týmem Sport Centrum Srbská. I přez prohru si ženy Čechie drží druhé místo v tabulce. Dokonce podzimní části zbývaji dva zápasy, takže je stále o co bojovat a sezonu dokončit v horní polovině tabulky.