3. kolo ŽENY: Baronky - Čechie Zastávka 2:2 (0:2)

Branky: 3.Nováčková Táňa 6. Dvořáková Veronika

Sestava:

Klimešová, Kolářová, Svobodová, Kotasová, Suchá K., Dvořáková, Nováčková, Švarcová, Chytková, Kasalová, Suchá M.

Komentář trenéra Martina Procházky:

Zápas dvou rozdílných poločasů. Zatímco nám vyšel první, soupeřkám druhý. Od začátku holky navázaly na výkon z předchozího zápasu. Důraznou a aktivní hrou si vytváři šance a nutí soupeřky k chybám, faulům. A po jednom znich dává první gól zápasu z přímého kopu Táňa Nováčková. Necelé tři minuty nato přídává druhou branku Dvořáková Veronika, po krásné akci na jeden dotek. Zbytek prvniho poločasu se odehrával v režii Čechie, soupeřky jsme nepustily do žádné vyložené šance, ale ani nám se už nepodařilo žádnou využit. Bohužel ale druhý poločas byl naprosto odlišný. Přestávka pomohla vice Baronkám než nám. Od začátku přidaly na důrazu a nutí naše hráčky k chybám. Po jedné z nich snižují na 1:2.A pochvilce na to dokonce vyrovnávají na 2:2. Tento gól padl opět po naší chybě v obraně. Až po tomto gólu se naše hra opět drobánek zlepšila, ale vstřelit branku se už nepodařilo, ikdyž šance si holky dokázaly vytvořit. Další zápas odehraji ženy Čechie až 8.10. na domácím hřišti kde přivítaji tým KMK Dynamo Brno.