16. kolo ŽENY: Proklatě dobrý kuřata - Čechie Zastávka 1:0 (0:0)

Proklatě dobrý kuřata-Čechie Zastávka 1:0 (0:0)

Sestava:

Klimešová,Kolářová,Suchá K.,Kotasová,Nováčková,Chytková,Dvořáková,Švarcová,Suchá M.,Svobodová

Komentář trenéra Martina Procházky:

V tomto kole byl soupeřem žen Čechie suveréně vedoucí celek soutěže tým Proklatě dobrý kuřata.Utkání se odehrálo na hřišti v Brně Za Lužánkami.Tým Kuřat si už v předstihu zajistil celkové první místo.V doposud odehraných 13 zápasech ani jednou neprohrál a pouze jednou remizoval a nastřílel úctihodných 73 branek. Takže se dal očekávat zajimavý zápas.Navic se utkal vedoucí tým s třetím.Pokud jsme jsme se chtěli posunout na druhou příčku museli jsme v tomto utkání bodovat.Což se skoro podařilo.Jediná branka utkání padla až v samém závěru a to v 48minutě!!I když soupeřky byly fotbalovější holky Čechie to vynahrazovaly svou bojovností na hranici svých možností.Kterou podpořila skvělím výkonem i naše brankařka.První poločas skončil i přez šance obou celků remízou.V druhém se snažila Kuřata utkání rozhodnout,ještě víc se tlačily do útoku a snažily si vytvařet vice brankovích příležitostí.K naši smůle se jim to v samém závěru podařilo a vstřelily jedinou branku utkání.. Pokud dokaží holky svou bojovnost a nasazení zopakovat i v příštím utkání můžou se posunout na druhé místo.V předposledním kole se v přímem souboji o druhou příčku se utkaji s týmem Sport Centrum Srbská.Tento zápas se odehraje ve čtvrtek 2.6. v 19:00 na Zastávce.