16. kolo ŽENY: Baronky - Čechie Zastávka 1:0 (1:0)

16. kolo NIKE liga žen v malé kopané

Baronky-Čechie Zastávka 1:0 (1:0)

Sestava:

Klimešová,Dvořáková,Kolářová,Nováčková,Kotasová,Suchá K.,Holubiková,Suchá M.,Gottvaldová

V 16. kole se holky Čechie utkaly s týmem Baronek. Jednalo se o souboj sousedů v tabulce. Utkání skončilo prohrou Čechie. Jediný gól padl už v 5.minutě utkání, a dá se říct, že padl z jediné pořádné šance, kterou si Baronky vytvořily. A to ještě po naši chybě. V druhém poločase čechie ještě vic zabrala.Snažila se zápas otočit ale bohužel s nulovím efektem.Z tlaku.který se podařilo vytvořit se vstřelit branku nepodařilo.. Snad se bojovnost a nasazení podaři přenést i do zbývajicích zápasů sezóny,a přidáme i nějaké góly..

Přiští zápas se hraje v úterý 26.5. na Zastávce v 19:30. Přijede vedoucí tým soutěže Proklatě dobrý kuřata.