15. kolo ŽENY: Čechie Zastávka - Sport Centrum Srbská 1:4 (1:1)

Čechie Zastávka-Sport centrum Srbská  1:4  (1:1)
Branky: Lucie Kotasová

Sestava: Klimešová,Dvořáková,Kolářová,Nováčková,Kotasová,Švarcová,Suchá K.,Holubiková,Hovězáková,Suchá M.,Gottvaldová,Budínová,

Komentář zaslal Martin Procházka:

V 15.kole hostila Čechie druhý tým soutěže Sport centrum Srbská.Hosté vstoupili do utkání jak se na tým z popředí tabulky patří,a už ve 2.minutě se ujímají vedení po krásné střele z dálky 0:1..
Čechii se podařilo odpovědět v 7.minutě krásnou střelou Lucie Kotasové.
To ale bylo co se týče gólů v prvním poločase vše.Jinač se hrál převážně bojovný fotbal,ve kterém měla mírnou převahu Srbská,ale holky dokázaly odolávat a držet remízový stav..
Za to druhá půle byla naprosto odlišná.Rozhodla hráčská kvalita na straně Srbské v čele s nejlepší střelkyní ligy a hlavně chyby a nedůraz v osobních soubojích hráček Čechie.
Na 1:2 zvýšila po úniku hráčka  Srbské,kdy se na půlce srazily dvě naše hráčky.Gól na 1:3 padl po rohu-špatné pokrytí hráček a na 1:4 zvýšil soupeř po nedůrazu u postraní čáry..

Nezbývá než na posledních 25minut zapomenout a v příštím zápase proti Baronkám zabojovat a pokusit se odčinit prohru a hlavně výkon z druhého poločasu.