14. kolo ŽENY: Čechie Zastávka - Proklatě dobrý kuřata 0:4 (0:3)

Dohrávka 14. kola Nike liga žen v malé kopané

Čechie Zastávka - Proklatě dobrý kuřata 0:4 (0:3)

Sestava:

Klimešová - Dvořáková,Kotasová,Nováčková,Holubíková,Kittlerová,Gottvaldová

V úterý 26.5.se odehrálo odložené 14.kolo.Na domácím hřišti Zastávka přivítala vedoucí tým soutěže Proklatě dobrý kuřata. Hned od úvodního hvizdu ukazovala proč jsou v tabulce tam kde jsou,a už v 2minutě se ujaly vedeni 1:0.Dokonce poločasu dokázaly skórovat ještě dvakrát,a několik příležitostí ještě nevyužily. Úvod druhého poločasu byl ze strany Čechie o poznání lepší.Holky začly více bojovat a přistupovat k soupeřkám.Bohužel to ale bylo proti dobře hrajicim Kuřatům dost fyzicky náročné,a vzávěru zápasu už dochazely síly.Soupeřky toho dokázaly využit a vstřelily 4gól zápasu.

Další zápas odehraje Čechie ve čtvrtek 4.června od 18:00 opět na domácím hřišti.Soupeřem bude poslední tým soutěže Juniorky Kohoutovice.