11. kolo ŽENY: SK Líšeň - Čechie Zastávka 0:6 (0:3)

SK Líšeň - Čechie Zastávka 0:6 (0:3)
Branky:6,19,22,47,Nováčková 33. Švarcová 42. Kotasová
Sestava:
Klimešová, Kolářová, Svobodová, Nováčková, Kotasová, Dvořáková, Švarcová, Suchá, Chytková

Po nepříliš herně povedeném prvním jarním kole, zajížděly ženy Čechie na půdu pátého celku SK Líšeň. Bodově celky dělilo 5bodů, takže se dal očekávat vyrovnaný zápas, kór když ženy Líšně hrají i soutěž ve velkém fotbale a ve svých řadách mají i jednu z nejlepší střelkyň soutěže Petru Skálovou (10 branek). K našemu překvapení ale do zápasu nezasáhla a jak se nakonec ukázalo,velice jim scházela. Od prvních minut si naše děvčata vytvářela spoustu šancí, ale jak bývá zvykem opět bez gólového efektu. To se naštěstí zlomilo v 6.minutě. Z úhlu se po kombinaci trefuje Nováčková (0:1). Po vstřelené brance se naše hra víc uklidnila. Díky napadáni a brzkému přistupování při bránění se soupeř nedostával k žádné příležitosti ohrozit naši branku. A co se za obranu dostalo vyřešila brankařka Klimešová. Přidat další branku se podařilo až v 19.minutě. Opět střelou z úhlu se trefuje za přispění domácích hráček Nováčková(0:2). Aby toho nebylo málo, tak ve 22.minutě završuje Nováčková hattrick (0:3). Tím skončil i první poločas. Druhý poločas měl dá se říct stejný průběh jako ten první ,i když domácí se snažili změnit herní styl. Do vyložených šancí se nedostávali. Za to nám se opět nedaří proměňovat šance, které si vytváříme. Jednu z mnoha se daří proměnit až ve 33. minutě Švarcové (0:4). Další branku přidáváme ve 42. minutě. Po rychlém rozehrání jde na půlce domácích Kotasová do souboje s brankařkou, ze souboje vychází vítězně a trefuje prázdnou branku (0:5). Poslední branku utkání a na konečných 0:6 zvyšuje svým čtvrtým gólem v utkání Nováčková Táňa. Závěrem mě nezbývá než všechny holky za dnešní výkon pochválit a doufat, že se jim bude dařit i v dalším utkání. To se hraje ve čtvrtek 28.4.na Zastávce proti Baronkám od 19:15.