1. kolo ŽENY: Juniorky Kohoutovice B - Čechie Zastávka 0:4 (0:1)

10. 9. 2015

1. kolo NIKE liga žen v malé kopané

Juniorky Kohoutovice B - Čechie Zastávka 0:4 (0:1)

Branky: 15.Táňa Nováčková 28.Martina Kolářová 42.Lucie Kotasová 49.Zita Švarcová

Sestava:

Klimešová

Kolářová, Svobodová, Suchá, Nováčková

Kotasová, Švarcová, Holubiková, Chytková, Kasalová

Komentář trenéra Martina Procházky:

V úterý 8.9. zahájilo sezonu už i ženské mužstvo Čechie Zastávka. Ke svému prvnímu utkání sezóny zajižděla naše děvčata do Kohoutovic, kde se střetla s týmem Juniorek Kohoutovic B. Po nevydařené loňské sezoně kdy naše mužstvo skončilo na předposlednim místě, začala děvčata přípravu na novou sezony poslední týden v červenci. Do týmu přišly dvě nové hráčky Aneta Chytková a Jana Kasalová a do připravy se zapojily i hráčky, které byly na konci sezony zraněné. Přes vedra, která v srpnu panovala, nebo dovolené, které některé hračky měly byla účast na trenincích velká. Nezbývá mě než je za jejich přistup pochválit, a doufat že budou v takovém počtu chodit i nadále v sezoně. Hřiště na kterém ženy odehraly své první utkání je oproti domácímu letištěm, ale i s tim se vypořádaly docela dobře a dokázaly šířku hřiště využívat. Od úvodnich minut byly domácí hráčky hrajíci v menším počtu hráček pod tlakem. Ale bohužel vstřelit branku se i přes řadu šancí nedařilo. První a jedinou v prvním poločase vstřelila v 15. minutě Táňa Nováčková, na tuto branku ji přihrála Lucka Kotasová. Druhý poločas začal daleko lépe než první. Ve 28.minutě zvyšuje na 2:0 Martina Kolářová po asistenci Nováčkové. Pak následovalo několik nastřelených tyček a břeven, a nebo trefováni brankářky domacích. Až v samém závěru se nám podařilo přidat ještě dvě branky. Ve 42. se trefila Lucie Kotasová po přihrávce Holubíkové, a na konečných 4:0 zvýšila Zita Švarcová po přihrávce od Nováčkové. I přes výhru 4:0 utkání ukázalo, že je stále na čem pracovat a co zlepšovat, jelikož nás budou čekat daleko těžší soupeři. Jedním z nich by mohl být třeba i nováček soutěže a náš příští soupeř SK Lišeň. S tímto týmem se utkáme ve čtvrtek 17.9.od 19:00 na domácím hřišti na Zastávce.