Jdi na obsah Jdi na menu
 


16. kolo ŽÁCI: Starší žáci porazili v derby Baník Zbýšov !!!

16. kolo I. třídy sk. B krajská soutěž žáků

STARŠÍ ŽÁCI - Baník Zbýšov 5:2 (2:0)

Branky: Man 2, Tribula, Majdan, Haněl

Sestava:

Gottwald

Syrovátka, Pokorný, Tomeček, Zoblivý

Strnad, Man, Majdan, Kratochvíl

Tribula, Haněl


Náhradníci: Wasserbauer, Šmarda, Brychta, Kozel

 

Starší žáci v dnešním dopoledním derby porazili Zbýšov 5:2. V prvním poločase byli naši hráči lepším mužstvem. Mužstvo Zbýšova za první poločas nijak neohrozil naši branku. Za náš tým vstřelil první branku utkání Man, který předvedl výpad po levé straně a otevřel skore zápas - 1:0. Druhou branku přidal Majdan a poločas tak skončil 2:0 v náš prospěch i když mohlo být i vyšší. Ve druhém poločase Zbýšov nabral na otáčkách a snažil se nějak zápas zvrátit. Snížil na rozdíl jedné branky. Ovšem neradoval se dlouho. Naši třetí branku přidal opět po svém výpadu Man, který si vzal míč na své polovině hřiště, prošel přes několik hostujících hráčů a chladnokrevně zakončil k levé tyči 3:1. Další branky přidali Tribula a Haněl a výsledek utkání nakonec skončil 5:2 a zisk 3 bodů.


MLADŠÍ ŽÁCI - Baník Zbýšov 1:5 (0:2)

Branka: Strnad z pen.

 

Náhledy fotografií ze složky ŽÁCI - Baník Zbýšov 30.4.2011