Jdi na obsah Jdi na menu

ŠACHY: V Zastávce proběhl další ročník Memoriálu Leoše Roztočila

7. 4. 2013

34. ročník Memoriálu Leoše Roztočila

Ve středu 27.3.2013 se konal již 34. ročník „Memoriálu Leoše Roztočila‘‘ v bleskovém šachu. Turnaj proběhnul na Čechii v místní restauraci a zúčastnilo se ho celkem 14 hráčů. Hrálo se 13 kol, tj. každý s každým, 5 minut na partii pro každého hráče. Vítězem se stal Jiří Sysel sice kmenový hráč Tetčic, ale díky možnosti hrát více soutěží, zároveň i 1.deska Čechie Zastávka. Druhé místo obsadila Nataša Richterová a na třetím místě skončil David Dumek. J.Syslovi se podařilo vrátit nadějné Nataše loňskou porážku. Další zástupci Čechie Jan Karber a Rudolf Klapal obsadili pěkné 5. a 6.místo. Na čtvrtém místě skončila Daniela Dumková, osmé obsadila Julie Richterová, která dokonce na nedávném mistrovství ČR mládeže vybojovala ve své kategorii bronzovou medaili ! Je vidět stoupající forma mladých zastáveckých šachistů, což je samozřejmě potěšující.