Jdi na obsah Jdi na menu

PŘÍPRAVKA: Na turnaji ve Zbýšově skončila na 4. místě !!!

23. 6. 2009

V sobotu 20.6.2009 se přípravka zůčastnila turnaje ve Zbýšově. I přes první tři porážky se soupeři Kuřim-čechie 3-0, Zbýšov A - Čechie 5-0, Zbýšov B - Čechie 4-0 se kapitán mužstva David Strnad nevzdal a v posledním utkání strhnul svou bojovností spoluhráče k velkému výkonu. I přes inkasovaný gól do naší sítě dokázal do poločasu vyrovnat a v druhé půli strhnul hlavičkou vítězství nad Slatinou na naši stranu.V konečném hodnocení pak získal trofej pro nejlepšího hráče turnaje za svoji bojovnost a univerzálnost, protože každé utkání odehrál na jiném postu a vždy patřil mezi nejlepší hřáče utkání.V turnaji nakonec zvítězila Kuřim. Za naše mužstvo nastoupili i dva nejmladší hráči turnaje Prášek Jan a Vlček Jan.