Jdi na obsah Jdi na menu
 


MLADÉ NADĚJE na turnaji v Náměšti obsadily 5. místo

10. 5. 2009

Turnaj v Náměšti nad Oslavou 2009

Na velmi kvalitně obsazeném turnaji hraném v Náměšti v neděli 10. 5. 2009 obsadila přípravka konečné 5 místo.

Po prvním vyhraném utkání ve skupině s Moravskými Budějovicemi gólem Martina Odehnala jsme druhé utkání s mužstvem Třebíč A prohráli 4-1. Jediný gól Zastávky vstřelil stabilní střelec Ondřej Čalkovský. V posledním utkání základní skupiny hráči předvedli obrovský boj a dokázali s pozdějším vítězem celého turnaje Velkým Meziříčím uhrát remízu 0-0. Jako jediné mužstvo celého turnaje jsme tak s pozdějším vítězem neobdrželi branku a dokázali remizovat. 3 získáné body nám stačili jenom na zápas o 5. místo. V tomto utkání hráči předvedli stejně bojovný výkon a po brankách Brychty, Hubičky a Strnada 2 jsme celkem v klidu obhájili celkové 5. místo.

Celý turnaj odehrála tato sestava:

Friščok Dalibor - Brychta Kryštov, Strnad David, Odehnal Martin, Šmarda Michal, Najt Marek, Čalkovský Ondřej, Baštař Zdeněk, Fabiánek Petr, Venclovský Adam, Kvarda Michal, Hubička Jindřich, Syrovátka Martin, Hunal Darek.

 

Na již skončeném turnaji přípravek v Náměšti se dočkal velkého úspěchu brankář Dalibor Friščok. Již v prvním utkání předvedl bezchybný výkon a vychytal vítězství 1-0 s Moravskými Budějovicemi. I přes obdržené 4 branky ve druhém zápase se v posledním utkání s pozdějším vítězem turnaje Velkým Meziříčím předvedl v tom nejlepším světle a nepustil za svá záda žádnou střelu soupeře. Svůj dobrý výkon korunoval i posledním zápase kdy za svá záda nepustil žádnou střelu soupeřů a pomohl tak k celkovému pátému místu. Po setkání trenérů všech mužstev a vedení turnaje byl po zásluze vyhlášen nejlepším brankářem celého turnaje.

 

 Foto najdete v přiložené fotogalerii pod článkem !!!

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář