Jdi na obsah Jdi na menu
 


LAND ROVER MINI CUP 2013, naše přípravka brala stříbné medaile

11. 4. 2013

PŘÍPRAVKA 2006 MÁ OPĚT MEDAILE, TENTOKRÁT STŘÍBRNÉ

Dne 6.4.2013 se konal halový turnaj na Zastávce pro hráče ročníku 2006 a mladší  s názvem LAND ROVER MINI CUP 2013. Účastnili se ho týmy Zastávky, Lažánek, Ivančic, Zbýšova, Sparty Brno a Náměště nad Oslavou. Hrací systém byl každý s každým 1x18 minut.

p4062590.jpg

K prvnímu utkání nastoupili naši mladí  borci proti Zbýšovu. Po lítém boji plném osobních soubojů i krásných akcí na obou stranách, jsme úspěšně vstoupili do turnaje a vyhráli 3:1. Branky vstřelil Krejčí 2x, Zelinka. Druhý duel obstarali hráči Ivančic a Náměště.  Výsledek byl 4:1 pro Ivančice. První kolo zápasů uzavřel zápas mezi Lažánkami a Spartou Brno, který vyhrál tým Lažánek v poměru 2:1.

p4062592.jpg 

Druhé kolo zápasů otevřelo utkání mezi Zastávkou a Ivančicemi. V tomto souboji se naši špunti opět hodně vytáhli a po krásném oku lahodícím výkonu soupeře přehrály v poměru   2:0, po brankách, které vsítil Krejčí a Kocián. Další utkání odehráli Zbýšov proti Spartě. Tohle utkání mělo velice strhující a dramatický průběh a skončilo vítězstvím Sparty 4:3. Poslední zápas druhého kola byl soubojem mezi Náměští a Lažánkami, které Lažánky vyhráli přesvědčivě 5:1 .

Třetí kolo odstartoval souboj mezi Ivančicemi a Zbýšovem, a v tomto duelu dvou vyrovnaných soupeřů byli na konci šťastnější Ivančice a to 2:1. Další zápas bylo utkání dvou doposud pouze vítězících týmu a to Lažánek a Zastávky. Tento zápas byl naplněn obrovskou bojovností o každý míč na obou stranách a po heroickém výkonu jej naši miláčci vyhráli 2:1, po brankách Krejčího a Zelinky. Závěrečný zápas 3. kola bylo utkání mez Spartou a Náměští s výsledkem 2:2.

p4062624.jpg 

Čtvrté kolo začínaly Ivančice s Lažánkami a po skončení utkání byl výsledek 4:2 pro Ivančice. V dalším zápase tohoto kola rozdrtil   Zbýšov  Náměšť  v poměru 5:0Tyto výsledek byl pro naše prcky velmi příhodné, protože nám nabídly snadnou cestu k vítězství v turnaji. Čekali nás pouze dvě utkání s prozatím výsledkově nejslabšími týmy turnaje a jedno naše vítězství by nám jistě zajistilo titul v turnaji. V našem čtvrtém utkání jsme vyzvali tým Sparty Brno. Po velice špatném výkonu, bez jediné naší střely na branku a hře která byla na hony vzdálen tomu co jsme předváděli celý turnaj, jsme utrpěli po šťastné, náhodné brance Sparty první prohru  a to 0:1 .

Poslední páté kolo započal boj mezi Lažánky a Zbýšovem a po konci zápasu byl výsledek 2:0 pro Lažánky. Předposlední zápas obstarala družstva Sparty a Ivančic, Ivančický  tým neponechali nic náhodě a vyhráli 0:2, již pouze čekali na výsledek posledního zápasu, který rozhodoval  jejich možném vítězství v turnaji. Poslední zápas měl být pro naše prcky snadnou záležitostí, protože náš soupeř Náměšť měl doposud pouze 1. bod a skóre 4:16.

Bohužel i přes veškerou snahu a velkou převahu se našim borcům nedařilo na začátku vstřelit potřebnou branku. K tomu se přidala i velká smůla v podobě nastřeleného břevna Vítkem Krejčím. V dalším průběhu utkání se začala projevovat i úbytek sil a kluci se nedokázali  prosazovat tak jak v prvních třech utkáních. Zlomovým okamžikem v tomto utkání se stala situace asi 4 minuty před koncem. Zde se po vývozu brankáře a nedůrazu našich hráčů, kteří  místo souboje o míč, zvolili uhnutí soupeři, Náměšť ujala vedení. Bylo to po jejich vcelku  náhodné brance a naší obrovské smůle. Toto byla jedna z mála akcí kdy se hosté dostali nebezpečněji  na naši půli. Bohužel po této brance se naši kluci již nedokázali prosadit a výsledkem byla opět prohra 0:1, a bohužel pro kluky neštasné zakončení krásně rozehraného turnaje.

p4062599.jpg  

I přes poslední dvě prohry, ale naši trpaslíci opět obsadili fantastické druhé místo. Za předvedené výkony během turnaje bylo pro ně toto umístění  krásnou sladkou odměnou. A já jako  trenér bych všen našim hráčum chtěl poděkovat, kluci velice děkuji a těším se na další boje. 

Zastávku reprezentovali tito hráči :

MOOS LUKÁŠ  BRANKÁŘ (05), KOCIÁN ADAM (05), KREJČÍ VITEK (06), ZELINKA VOJTECH (06), ŘEHÁK ALEX (06), KOMÁR ALEXANDR (06), HAMPL MAREK (07), MUSIL TOMÁŠ (07), VENCLOVSKÝ DAVID (07)

p4062613.jpg

Pořadí v turnaji bylo nakonec toto:

tabulka-pripravka.jpg

1-3 místo obdrželo poháry, medaile, dorty, 4-6 místo plné tašky sladkostí pro děti od firmy  POTRAVINY OD SEDLÁČKŮ 


DÁLE BYLY VYHLÁŠENY  TYTO KATEGORIE

1. NEJLEPŠÍ  HRÁČ  TURNAJE - KREJČÍ VÍTEK (ZASTÁVKA)

(VYHODNOCENÍ PROVEDLI  TRENÉŘI  VŠECH  TÝMŮ) SOŠKA SUPERMANA + MODEL AUTÍČKA LAND ROVER

2. NEJLEPŠÍ  BRANKÁŘ  TURNAJE - MOOS LUKÁŠ (ZASTÁVKA)  

(VYHODNOCENÍ PROVEDLI  TRENÉŘI  VŠECH  TÝMŮ) SOŠKA BRANKÁŘE + MODEL AUTÍČKA LAND ROVER

3. NEJLEPŠÍ   STŘELEC TURNAJE - STEINHASER JAN (LAŽÁNKY  9 BRANEK)

SOŠKA KOPAČKY + MODEL AUTÍČKA LAND ROVER

4. NEJLEPŠÍ STŘELEC ROČNÍK 2007 - SVOBODA ROMAN (IVANČICE 3 BRANKY)

           MODEL AUTÍČKA LAND ROVER + DRES  ANGLIE

5. NEJMLADŠÍ HRÁČ TURNAJE - LUKÁŠ  JAN NAR. 5.2.2008 (ZBÝŠOV)

MODEL AUTÍČKA LAND ROVER  + taška sladkostí od POTRAVIN U SEDLÁČKŮ

6. Nejmladší střelci s nejvíce vstřelenými brankami:

 

Adam Vojtěch (FC Ivančice) a Levinský Marek (Sparta Brno) oba 2 branky

     OBA OBDRŽELI MODEL AUTÍČKA LAND ROVER

Na závěr bych rád poděkoval všem našim sponzorům, kteří dodali ceny pro hráče a to POTRAVINY U SEDLÁČKŮ  A   LAND ROVER

Velký dík patří též všem, kteří pomáhali zajišťovat obsluhu v občerstvení a další věci spojené s pořádáním turnaje.

Za pořadatele, trenér přípravky Martin Musil