5.kolo PŘÍPRAVKA: Čechie Zastávka - RAFK Rajhrad 5:4 (2:3)

Čechie Zastávka - RAFK Rajhrad 5:4 (2:3)

Syrovátka,Dostál

Trávníček,Brychta,Najt

Strnad,Vojáček.

Náhradníci: Moos, Kvarda, Fabiánek, Hovězák

Ve druhém domácím utkání přípravka zvítězila nad mužstvem Rajhradu 5-4.V prvním poločase se sice hosté ujali vedení jedna nula,ale díky střelecké pohotovosti Davida Strnada jsme dokázali udržet se soupeřem krok a celý poločas jme nakonec prohráli 3-2 ,když obě naše branky vstřelil David Strnad.Na začátku druhého poločasu jsme inkasovali hned 4 branku a vypadalo to na další prohru ,protože v této části utkání nás hosté jasně přehrávali.Po několika dobrých zákrocích brankáře i potřebném štěstí jsme odolali tlaku soupeře a po dvou brankách Kryštofa Brychty a jedné premiérové trefě Tomáše Dostála za mužstvo přípravky jsme nakonec otočili skóre a zvítězili 5-4.Velké poděkování patří i maminkám hráčů, které své hráče tak hlasitě povzbuzovaly a fandily ,že nakonec překřičely i trenéra.

Náhledy fotografií ze složky Přípravka - RAFK Rajhrad 5:4