Jdi na obsah Jdi na menu

14. kolo PŘÍPRAVKA: Baník Zbýšov - Čechie Zastávka 7:0 (3:0)

26. 4. 2009

V neděli sehrála přípravka další mistrovské utkání ve Zbýšově.Po prohraném losování o stranu jsme bohužel nehráli jen proti soupeři,ale hlavně proti velkému protivětru,který byl velkým pomocníkem hráčů Zbýšova.Z počátku jsme odolávali náporu a až do 16 minuty jsme hráli vyrovnanou hru.Soupeřova brankáře jsme ale prakticky ani jednou neohrozili.Potom už některým hráčům začali doházet síly a do konce poločasu jsme dostaly 3 branky.Po změně stran jsme se několikrát dostali na dostřel soupeřovi branky,ale ta se mám nepodařila vsítit. Ke konci druhého poločasu, zejména po vlastních chybách ,jsme hráčům Zbýšova dovolili vsítit další branky až se konečné skóre zastavilo na čísle 7-0 pro Zbýšov.

Baník Zbýšov - Čechie Zastávka 7:0 (3:0)