Jdi na obsah Jdi na menu

12. kolo PŘÍPRAVKA: Čechie Zastávka - AFK Tišnov A 1:6 (1:3)

13. 4. 2009

V prvním utkání proti jednomu z favoritů soutěže přípravka podlehla mužstvu Tišnova A 1:6.Začátek utkání hráčům utekl a po 5 minutách jsme prohrávali již 2:0.V 7 minutě krásnou střelou přes hlavu snížil na rozdíl jednoho gólu Ondřej Čalkovský a od té chvíle jsme byli vyrovnaným soupeřem. Mezi 20 až 22 minutou měl dvě velké šance Marek Najt ,ale nedal a vzápětí jsme byli potrestáni 3 gólem v naší síti . Po přestávce hrači opět zaspali začátek poločasu a inkasovali opět 2 rychlé góly.Zbytek zápasu už se jenom dohraval a v úplném závěru jsme inkasovali po faulu z penalty poslední gól.

Sestava: Friščok-Šmarda,Syrovátka,Brychta-Najt,Strnad,Odehnal-Čalkovský náhradníci Baštař,Trávníček střelec branky Čalkovský Ondřej