11. kolo PŘÍPRAVKA: Naši nejmladší podlehli Rajhradu 6:4 !!!

11. kolo Okresní přebor starších přípravek

RAFK Rajhrad - Čechie Zastávka 6:4 (4:1)

Branky: Strnad, Čalkovský, Syrovátka, Odehnal

Syrovátka, Najt

Brychta,Dostál, Odehnal

Strnad, Čalkovský

Náhradníci: Moos,Vítámvás

V prvním mistrovsém utkání přípravka podlehla na hřišti v Rajhradě 6-4.V prvním poločase jsme po chybách brankářů ,kdy oba podcenili dlouhé nákopy obránců Rajhradu prohrávali již 3-0.Poté snížil na 3-1 Martin Syrovátka,ale následná neproměněná penalta Kryštofem Brychty byla potrestána další dalokonosnou střelou která skončila v naší síti a uzavřela poločas na 4-1 pro domácí.Na začátku druhého poločasu jsme začali domácí přehrávat a po brankách Davida Strnada,Ondry Čalkovského jsme snížili na rozdíl jednoho gólu.Další neproměněná penalta Martinem Odehnalem byla potrestaná dvěma brankami do naší sítě.Poslední naši branku vstřelil Martin Odehnal a konečný výsledek byl 6-4 pro domácí.Dobrou zprávou je ,že se nemusíme spoléhat jen na střelecké umění Davida Strnada,ale že se již v prvním zápase trefili do brány soupeře i další útočníci.