Jdi na obsah Jdi na menu
 


Oddíl ASPV informuje o plánovaných akcích v roce 2017

30. 1. 2017

Oddíl Asociace Sportu Pro Všechny v rámci oslav 110. výročí založení TJ Čechie Zastávka nabízí sportovní vyžití vhodné pro všechny občany Zastávky bez rozdílu věku, pohlaví či sportovní zdatnosti. Mimo pravidelná cvičení seniorek a seniorů nabídneme v roce 2017 tyto akce:

 

Jarní turistická neděle

  • Termín konání – 23. 4. 2017
  • je určena především pro rodiče a prarodiče s dětmi a to předškoláky i školáky. Jedná se o dopolední vycházku, zpestřenou zábavnými úkoly pro děti, zakončenou opékáním špekáčků a odměněním soutěžících dětí diplomem a drobnými sladkostmi.

 

Sportovní odpoledne pro všechny

  • Termín konání - 20. 5. 2017
  • sportovní odpoledne pro všechny ve spolupráci s klubem seniorů bude odpoledne naplněné oblíbenou hrou francouzů "petangem" a finskou hrou"molky". Obě hry jsou jednoduché a zábavné. Zůčastnit se mohou libovolné dvojice např. partneři, či rodič (prarodič) s dítětem. Dítě by mělo být schopné hodit kuličku či kolík na cca 5m. Soutěž bude vyhodnocena a všechny páry obdrží diplom a děti drobnou odměnu.

 

Cyklovýlet "Tour de Zastávka"

  • Termín konání - srpen 2017
  • cyklovýlet "tour de Zastávka" je určen pro všechny zájemce o vyjížďku na kole. Objedeme Zastávku kolem dokola a každý si délku výletu může uzpůsobit dle své potřeby či zdatnosti. Prakticky odkudkoliv je možno se vrátit zpátky domů aniž by se účastník musel ohlížet na ostatní. Takže výlet může být krátký do 10km a pro ty zdatné i 70km. Závodit ale rozhodně nebudeme, chceme si užít výletu a krásného okolí naší obce.

 

 

Na všech těchto našich nebude vybíráno žádné startovné a všichni se již těšíme na krásně prožité chvíle s Vámi. Termíny akcí budou včas znovu inzerovány.

 

 

 

Zvou Vás pořadatelé z odboru ASPV 

Libuše Říhová a Vladimír Křivánek