Jdi na obsah Jdi na menu
 


V sobotu 10. 8. 2019 začíná "A" mužstvu nová sezóna

9. 8. 2019

„A“ mužstvo začalo přípravu na novou sezónu 8. 7. 2019. Tréninky probíhaly 3x týdně převážně na našem tréninkovém hřišti. Do přípravy zasáhlo celkem 21 hráčů. Kromě hráčů „A“ mužstva přípravu absolvovali i 3 nadějní dorostenci a to Jakub Trejtnar, Antonín Nedoma a Zdeněk Baštař.

Do našeho áčka přibyli během přípravy noví hráči. Jmenovitě se jedná o Jakuba Mášu, který k nám přišel z Újezdu u Brna, Milana Davida z klubu SK Říčany, Calvina Mballu, který naposledy nastupoval za Moravskou Slávii Brno a jistě všem dobře známého Petera Balčiráka, který se vrátil z Bohunic. Kromě příchodů poznamenal kádr i 2 odchody a to Dominika Nováčka, který bude na podzim chytat v Rosicích a Martina Syrovátky, který přerušil kariéru.

Kromě tréninkových jednotek sehrálo áčko i 2 přípravné utkání. První přátelák prohrálo těsně 3:2 (Šmarda, Strnad) proti Moravské Slávii Brno (KP) a ve druhém si poradilo s Ivančicemi (KP) 5:3 (Šmarda 2x, David, Máša, Houser).

V sobotu 10. 8. 2019 od 17:00 začne „A“ mužstvo Čechie nový soutěžní ročník 2019/2020 domácím zápasem proti nováčkovi soutěže TJ Viktoria Želešice.

Kompletní soupisku mužstva včetně změn najdete zde. Rozpis utkání družstev TJ Čechie Zastávka a FKM Kahan najdete zde.