Jdi na obsah Jdi na menu
 


První změny v kádru "A" mužstva

19. 7. 2017

Nejprve začneme horšími zprávami a to odchody hráčů z TJ Čechie Zastávka. Kariéru ukončili dlouhodobé opory a Čechie a to Vladimír Rousek a Miloš Hajdin. Oběma patří obrovský dík za odvedenou práci pro celou dobu působení v našem mužstvu. Další velkou ztrátou je odchod Jary Oprchala, který kvůli rodinným důvodům po sezóně přestoupil do tým SK Tuřany. Hráči a vedení Čechie Zastávka přeje Jarovi mnoho úspěchů v další kariéře.

Nyní se dostáváme ke zprávám pozitivním a to návraty a příchody do Čechie. Skvělou zprávou je návrat Davida Strnada z působení z Rosic, další staronovou tváří je Jiří Šic, který k nám přestupuje z Ketkovic. Z dorostu postoupil do "A" mužstva nejlepší střelec minulého ročníku "Zastávecké kopačky" Michal Šmarda. Dále má Čechie zájem o velice nadějného hráče, který rovněž jako Šmarda končí v dorostencké kategorii a to Pavla Hudece, který naposledy hrál za ligový dorost v Líšni. 

Do přípravy se zapojili i další nadějní dorostenci, kteří již po celou sezónu nastupovali s "A" týmem.

 

Kádr na přípravu:

Balčirák, Hovězák, Bohuslav, Herman, Brychta, Pohl, Šmarda, Střecha, Šic, Kronek, Reiter, Strnad, Maňásek, Pospíšil, Houser, Karas, Nešpůrek, Foral, Hudec, Syrovátka, Dufek, Brychta Kryštof,