Jdi na obsah Jdi na menu
 


Kompletní výsledky víkendového kola všech týmů !!!

12. 4. 2010

Muži A:


Višňové Hostěradice 1:1 (0:0)    
Branky: Kolner - Burger; ČK: 0 - Horák
 

Vojkovice Měnín 3:0 (3:0)    
Branky: Krška, Strava, Vašek
 

Tuřany Práče 1:1 (1:0)    
Branky: Bělohlávek - Koudela
 
  Jaroslavice Újezd 1:0 (1:0)    
Branky: Juhaňák Lukáš
 

Otnice Modřice 2:4 (1:1)    
Branky: Kopeček, Svoboda - Dofek Adam, Dofek Martin, Goiš David, Goiš Patrik
 

Šatov Šaratice 2:2 (0:1)    
Branky: Barták, Matuščin - Bukáček, Klaška; ČK: 0 - Kovač
 

Křenovice Zastávka 1:4 (0:2)    
Branky: Rotrekl - Hajdin 2, Pohl, Sláma

1. Vojkovice 16 13 1 2 63: 17 40 ( 13)
 
2. Tuřany 16 9 3 4 34: 30 30 ( 3)
 
3. Jaroslavice 16 9 1 6 33: 20 28 ( 4)
 
4. Šaratice 16 7 6 3 30: 24 27 ( 6)
 
5. Měnín 16 7 3 6 41: 37 24 ( 3)

6. Zastávka 16 6 5 5 25: 27 23 ( -1)
 
7. Modřice 16 6 4 6 21: 23 22 ( 1)
 
8. Višňové 16 5 5 6 18: 23 20 ( -7)
 
9. Šatov 16 5 4 7 18: 28 19 ( -8)
 
10. Újezd 16 4 5 7 16: 24 17 ( -4)
 
11. Hostěradice 16 4 5 7 18: 31 17 ( -4)
 
12. Křenovice 16 5 1 10 29: 32 16 (-11)
 
13. Práče 16 4 4 8 22: 30 16 ( -8)
 
14. Otnice 16 2 5 9 19: 41 11 (-13)

Muži B:

  Rosice B Senorady 5:1 (3:0)    
Branky: Touška Marek 2, Sukup, Touška K., Šmarda Zdeněk - Adam Zbyněk
 
  Šlapanice B Želešice 1:1 (0:0)    
Branky: Špondr Roman - Řezáč Pavel
 
  Popůvky Ořechov 2:2 (0:2)    
Branky: Džupenjuk Pavel, Bělohlávek Jiří - Solomon Jiří, Duša Aleš
 
  Mokrá Moutnice 2:0 (1:0)    
Branky: Peňáz Zdeněk, Štefek Ruslan
 
  Ochoz Zastávka B 2:0 (1:0)    
Branky: Telíšek Roman, Řičica Jakub
 
  Zbraslav Prštice 2:2 (1:0)    
Branky: Horký Lukáš, Žák - Kolbert, Macalík Michal
 
  Babicen/Sv. Mělčany 2:1 (1:0)    
Branky: Starý, Doležal Josef - Kahoun

 

1. Ochoz 16 11 3 2 41: 20 36 ( 12)
 
2. Šlapanice B 16 7 6 3 36: 20 27 ( 0)
 
3. Mělčany 16 8 1 7 23: 26 25 ( 4)
 
4. Ořechov 16 7 3 6 38: 30 24 ( 0)
 
5. Babicen/Sv. 16 6 6 4 28: 21 24 ( -3)
 
6. Želešice 16 6 6 4 29: 27 24 ( 3)
 
7. Zbraslav 16 6 4 6 27: 17 22 ( -5)
 
8. Popůvky 16 6 4 6 27: 29 22 ( -5)
 
9. Rosice B 16 5 5 6 35: 30 20 ( -4)
 
10. Moutnice 16 6 2 8 18: 20 20 ( -4)
 
11. Senorady 16 6 1 9 22: 43 19 ( -2)
 
12. Mokrá 16 6 0 10 17: 34 18 ( -9)
 
13. Zastávka B 16 5 2 9 19: 32 17 ( -4)
 
14. Prštice 16 3 5 8 22: 33 14 ( -7)

 

Dorost:

  Pohořelice Hrušovany 2:0 (1:0)    
Branky: Roháček, Rouzek
 
  Miroslav Únanov 0:1 (0:0)    
Branky: Kinský
 
  Přímětice H. Kounice 2:0 (0:0)    
Branky: Balon, Kubíček
 
  Ivančice Dobšice 0:2 (0:1)    
Branky: Meravý, Prášek
 
  Měnín Prosiměřice 4:1 (0:1)    
Branky: Fodler, Gold, Lacko, Teplý - Zimmermann
 
  Zbýšov Novosedly 1:1 (0:0)    
Branky: Šrajtl - Petrov
 
  Tasovice Zastávka 2:1 (0:1)    
Branky: Dítě, Svatoš - Valo

1.

Pohořelice 16 11 2 3 44: 21 35 ( 11)
 
2. Miroslav 16 10 2 4 50: 26 32 ( 5)
 
3. Tasovice 16 8 5 3 50: 23 29 ( 2)
 
4. Zbýšov 16 8 4 4 45: 26 28 ( 1)
 
5. Ivančice 16 8 4 4 30: 19 28 ( 4)
 
6. Přímětice 16 7 6 3 40: 20 27 ( 0)
 
7. Novosedly 16 7 6 3 40: 30 27 ( 6)
 
8. Únanov 16 8 2 6 28: 20 26 ( 5)
 
9. Dobšice 16 6 1 9 32: 39 19 ( -2)
 
10. H. Kounice 16 4 6 6 19: 34 18 ( -6)
 
11. Zastávka 16 4 5 7 26: 43 17 ( -7)
 
12. Měnín 16 5 1 10 27: 54 16 (-11)
 
13. Prosiměřice 16 2 1 13 26: 54 7 (-14)
 
14. Hrušovany 16 1 1 14 20: 68 4 (-17)

 

Žáci STARŠÍ:

  Mor.Sl. Brno Miroslav 2:3     
Branky: Suler, Šeda - Pokorný 2, Pelech
 
  Vel.Pavlovice Tasovice 2:1     
Branky: Hovězák, Plot - Lapeš
 
  Zastávka Kohoutovice 2:2     
Branky: Klement 2 - Rumler 2
 
  St. Lískovec Mor. Krumlov 1:3     
Branky: Pfeiffer - Houdek, Sobotka, vlastní
 
  Nikolčice Ivančice 1:1     
Branky: Chloupek - Jacko

1. Mor. Krumlov 13 10 3 0 30: 10 33 ( 15)
 
2. Ivančice 13 8 3 2 31: 13 27 ( 9)
 
3. Vojkovice 12 8 2 2 26: 11 26 ( 8)
 
4. Kohoutovice 13 6 3 4 23: 14 21 ( 3)
 
5. Zastávka 13 6 3 4 21: 13 21 ( 0)
 
6. St. Lískovec 13 4 5 4 28: 27 17 ( -4)
 
7. Miroslav 13 5 2 6 18: 19 17 ( -1)
 
8. Zbýšov 12 4 4 4 31: 22 16 ( -2)
 
9. Vel.Pavlovice 13 4 1 8 15: 30 13 ( -8)
 
10. Tasovice 13 3 2 8 17: 26 11 ( -7)
 
11. Nikolčice 13 2 3 8 15: 26 9 (-12)
 
12. Mor.Sl. Brno 13 1 1 11 15: 59 4 (-17)

 

Přípravka:

  Zbýšov Tišnov 8:0 (5:0)    
Branky: Šrámek Adam 2, Suvdaa Martin 2, Chlup Denis 2, Čavajský Miloš, Foral Jan
 
  Rajhrad Zastávka 6:4 (4:1)    
Branky: Sedláček Darek 4, Rožnovský Marek 2 - Odehnal Martin, Čalkovský Ondřej, Strnad David, Syrovátka Martin
 
  FC Kuřim Ivančice 5:2 (3:0)    
Branky: Musil Tomáš, Dobiáš Adam, Procházka Lukáš, Trtílek Lukáš, Paraska Mikuláš - Hložek Adam 2

 

1. Tišnov 11 8 0 3 24: 25 24 ( 6)
 
2. FC Kuřim 11 6 1 4 29: 20 19 ( -2)
 
3. Zbýšov 11 5 1 5 30: 23 16 ( 1)
 
4. Rajhrad 11 5 0 6 39: 32 15 ( -6)
 
5. Ivančice 11 4 0 7 24: 32 12 ( 0)
 
6. Zastávka 11 4 0 7 26: 40 12 ( 0)