Jdi na obsah Jdi na menu
 


Jan Matouš přestupuje do mateřské Svratky

31. 1. 2014

Honza Matouš se vrací definitivně do Svratky

matous.jpgDlouholetý hráč Čechie Zastávka se po letech vrací zpět do mateřského klubu. Honza Matouš defenzivní záložník, na kterém se cítí nejlépe, jak sám říká, se po letech vrací zpět na Vysočinu do Svratky. Na podzim v tomto mužstvu už hostoval, vstřelil jednu branku. Svratka se po podzimní části sezony nachází na 5. místě tabulky žďárského okresního přeboru.

Během své kariéry nastoupil v těchto mužstvech: Svratka (ml. + st. žáci), FC Žďár nad Sázavou (2. liga dorostu), Svratka (1.B třída), Čechie Zastávka (1.B třída), Baník Zbýšov (Krajský přebor)

Dnešním dnem se dokonal přestup (do mužstva MARS SVRATKA, jak se klub v minulosti jmenoval) tohoto dlouholetého zkušeného záložníka, který na hřišti nechával srdíčko a pro výhru by udělal cokoli.

matous-2.jpg

 ABECEDU (rozhovor) s Janem Matoušem najdeme ZDE

Tímto mu vedení fotbalového klubu Čechie Zastávka děkuje za všechny fotbalové zážitky a odvedenou práci pro náš klub. V mateřském klubu mu přejeme hodně zdravíčka, fotbalové svěžesti a doufáme, že Honza přispěje Svratce k vytouženému postupu do krajské soutěže.

!!! Ještě jednou HONZO děkujeme !!!