Dohrávka 6. kola Muži "A" - TJ Čechie Zastávka - RAFK 2:2 (0:2)

Herman  -  Brychta Ladislav  -  Hajdin  -  Kronek

Máša (71´ Brychta)  -  Strnad  -  Maňásek

Šmarda (64´ Veverka)  -  Michna (58´ Ezeamaku)  -  Reiter (61´ David)

Branky: 23´, 28´ Reiter

Dalši kolo sehráli hráči ČECHIE vyjímečně ve středu a to odložený zápas proti Rajhradu. Kdy se mohli tímto zápasem bodově vrátit do klidnějši poloviny tabulky. První poločas začal nepřesností na obou stranách, kdy se naši kluci postupně dostávali do tempa a hrozili. První branku utkání vsítil Reiter ve 23’ po hrubé chybě hostující obrany a chladnokrevném zakončení. Po dobrém napadání našich útočníků z blízky zavěsil Reite ve 28’ svůj druhý gól utkání a vše nasvětčovalo k poklidnému zápasu. V druhém poločase jsme na soupeře vlétli a během 30 minut si vytvořili nespočet vyložených gólových situací a nemluvě o minimálně 5 samostatných nájezdech na hostujícího brankáře, které jsme však neproměnili a tak přišel trest a nečekaný závěr utkání. Po další z mnoha akcí jsme lacině přišli o míč před hostujícím vápnem a z brejku po nedůrazu ve vápně dostali branku na 2:1 v 85’ od hostujícího Getose. Potom jsme si vytvořili další minimálně 2 stoprocentní šance, nastřelili břevno a následně přišel trest nejhorší. V 89’ opět Getos po brejku proměnil svoji příležitost a srovnal na konečných 2:2. Jsou to ztacené 2 body a nutno říci, že za náš počet střel na bránu by se nestydělo kdejaké hokejové mužstvo. V sobotu zajíždíme do Novosedel, kde se budeme snažit naše zaváhání napravit.