Přípravka

Příspěvky

Krajské finále starších a mladších přípravek v úterý v Zastávce

14. 6. 2015

V úterý 16. června 2015 se pod záštitou hejtmana JmK pana Michala Haška bude konat na fotbalovém hřišti v Zastávce krajské finále starších a mladších přípravek ve fotbale. Více informací v článku

Přípravka Kahanu skončila v Náměšti na 2. místě

11. 5. 2015

10421584_10204100414379608_2984528681806141465_n--1-.jpgPřípravka FKM Kahan skončila na turnaji v Náměšti nad Oslavou na krásném 2. místě

Utkání přípravek

6. 5. 2015

O víkendu odehrála svá utkání i mužstva přípravek. Kolik hrála a krátké komentáře od trenérů si můžete přečíst na www.fkmkahan.cz

11. kolo: Okresní soutěž mladších přípravek

19. 4. 2015

7. kolo: Okresní přebor starších přípravek

19. 4. 2015

Starší přípravka nastoupila ke dvojutkání ve Vojkovicích, jedno vyhrála a jedno prohrála

O víkendu proběhl poslední společný halový turnaj přípravek a mladších žáků

23. 3. 2015

STARŠÍ PŘÍPRAVKA: V okrese krásné 5. místo

10. 11. 2014

Zhodnocení podzimní sezony starší přípravky najdete níže v článku. Sezonu velmi pěkně zhodnotil trenér Libor Moos

MLADŠÍ PŘÍPRAVKA: Spolupráce základen Zastávky a Zbýšova funguje

sam_0351.jpgZhodnocení podzimní sezony mladší přípravek

Přípravka obsadila na turnaji v Rajhradě krásné 2. místo

17. 6. 2014

O minulém víkendu se přípravka představila na turnaji v Rajhradě. Mužstvo bylo tvořeno z hráčů Zbýšova a Zastávky. Z Rajhradu si naši nejmenší dovezli stříbrné medaile...

Zastávka skončila na domácím turnaji přípravek na krásném 3. místě

8. 6. 2014

Na Den DĚTÍ se konal na fotbalovém hřišti v Zastávce turnaj přípravek ročníku 2006 a mladší, více informací a fotky najdete v článku...