Jdi na obsah Jdi na menu

Střelcem víkendu se stal kamerunský hráč Nyebe Rossi !!!

13. 10. 2008

Střelcem víkendu se stal Kamerunec Nyebe Rossi !!!

ObrazekKamerunský fotbalista v barvách Čechie Zastávka Nyebe Rossi nastoupil o víkendu do dvou utkání ve kterých vstřelil 3 branky.

V sobotním utkání áčka se dostal na hřiště v 64. minutě a po deseti minutách se trefil a zvýšil tak na 3:1. Byla to jeho první branka vstřelená v dresu Zastávky, za kterou do té doby nastoupil dohromady v 5. zápase.

V neděli odjel z béčkem ke šlágru kola III. třídy sk. B, kde se trefil 2 krát.

Áčko podalo v sobotním utkání trpělivý výkon, za stavu 0:1 v poločase dokázali zápas otočit a nakonec ještě skóre navýšit na rozdíl 3 branek. V příštím zápase zajíždí na horkou půdu do Hostěradic, kde to naši kluci nebudou mít vůbec jednoduché. Pozor si budou muset nád na známe bratry Lapešové.

Béčko zajíždělo v neděli ke šlágru kola do Ivančic, kdy proti sobě nastoupila můžstva ze špice tabulky. Naši hráči, ale zápas zvládli a drží 4 kola před koncem podzimní části sezony stále neporazitelnost. V příštím zápase nastoupí doma v sobotu od 15:00 proti Lažánkám.

Dorost po druhé za sebou prohrál. V minulém kole prohrál v Měníně a nyní doma s Banticemi. V poslední době to dorostu moc nejde. Po skvělém začátku se brankostroj nějak zastavil. Proto doufejme, že se zadaří a dovezou nějaký bod z Hrušovan, kde nastoupí v neděli po poledni. Zápas to nebude vůbec jednoduchý

Žáci doma nastoupili v sobotním poledni proti prvnímu týmu tabulky Tatranu Kohoutovice. A vybojoval s ním dobrý bod. Mladší prohráli 0:1.