9. kolo MUŽI A: Čechie Zastávka A - SK Chrlice 5:1 (2:1)

5. 10. 2013

9. kolo I.B třída sk. B

Čechie Zastávka A - SK Chrlice 5:1 (2:1)

Branky: 2. Oprchal, 18. Stehlík, 66. vlastní, 78. Kadlčík, 87. Pohl - 12. Štěpánek

Sestava:

Prečan

Pospíšil (21. Ištok), Herman, Oprchal, Bohuslav (87. Švarc)

Pohl, Reiter (89. Stromecký), Kučera, Stehlík

Nešpůrek (74. Rousek), Kadlčík (83. Benedikt)

Do utkání s Chrlicemi jsme nastupovali s jednoznačným cílem zvítězit a vrátit se do čela tabulky. Své plány jsme začali naplňovat již ve 2. minutě utkání, když z 25 metrů napřáhl stoper Oprchal a míč skončil v síti chrlického golmana. Ve 12. minutě po rohovém kopu Chrlic špatně odkopl míč Jan Reiter a hostující Štěpánek srovnal na 1-1. V 18. minutě se po naší standardní situaci z pravé strany prosadil hlavou Luděk Stehlík a my opět vedli. Do poločasu sice ještě mohli hosté z Chrlic srovnat, ale nestalo se tak a do kabin se tedy šlo za stavu 2-1. V poločasové přestávce proběhla v naší kabině menší bouřka a své posty si do 2. poločasu prohodili Stehlík s Reiterem. Po změně stran byli hosté 20 minut lepším týmem, zahrávali řadu standardních situací a rohů a ve vzduchu viselo vyrovnání. Aktivně hrajícím hostům se však vyrovnat nepodařilo a v 66. minutě po úniku Michala Nešpůrka si hostující obránce Husák srazil míč do vlastní sítě, což se pro Chrlice stalo osudným. Polevili v aktivitě a v 83. minutě po akci střídajícího Rouska vstřelil svou typickou branku kanonýr Kadlčík a bylo to 4-1. V 87. minutě přehodil vyběhnuvšího golmana hostí Jakub Pohl a vystřelil tak diváky žádaného ,,bůra,,. V samotném závěru ještě mohl přidat další branku mladíček Benedikt, ale jeho pěknou střelu hostující zadáci zblokovali. Utkání tedy skončilo výsledkem 5-1, což je pro sympaticky hrající Chrlice příliš krutý výsledek. Naším hráčům je však třeba poděkovat, že toto těžké utkání zvládli s tak výrazným brankovým rozdílem.