8. kolo MUŽI A: Horní Kounice - Čechie Zastávka A 1:1 (0:1)

Družstevník Horní Kounice - Čechie Zastávka A 1:1 (0:1)

Prečan

Pospíšil (50. Ištok), Herman, Oprchal, Bohuslav

Pohl, Stehlík, Kučera, Reiter

Maňásek, Nešpůrek M. (88. Švarc)

V Horních Kounicích nemohli z rozličných důvodů nastoupit Kadlčík, Rousek, Stromecký či Benedikt a především absence dvou zkušených útočníků byla na naší hře znát. Ve 20. minutě utkání se po akci Pohla prosadil Maňásek, což však bylo za celý 1. poločas z naší strany vše. Špatně jsme kombinovali, nepřesně přihrávali a rovněž pohyb jsme neměli takový, jako v předchozích zápasech. Ve 2. poločase jsme si sice vytvořili územní převahu, avšak bez výraznějšího náznaku gólové příležitosti. V 65. minutě hry byl po 2. žluté kartě vyloučen domácí Stix, což kounickým paradoxně pomohlo. Zlepšili pohyb a začali se dostávat do šancí před naší branku. V 72. minutě vyrazil střelu útočícího hráče Prečan ještě před sebe, ale při dorážce téhož hráče fauloval Herman. Nařízenou penaltu proměnil Vrbka. Domácí se dále tlačili do útoku, ale jejich další šance již naše pozorná obrana uhlídala a utkání tak skončilo remízou 1-1.