5. kolo MUŽI A: Čechie Zastávka A - Dynamo Cvrčovice 1:0 (1:0)

Čechie Zastávka A - Dynamo Cvrčovice 1:0 (1:0)

Prečan

Pospíšil, Herman, Oprchal, Bohuslav

Pohl, Maňásek, Kučera, Reiter (89. Ištok)

Rousek (78. Stehlík), Stromecký (63. Kadlčík)

Po dvou utkáních venku jsme se představili na domácím hřišti proti velice silným Cvrčovicím. Hostům sice scházeli futsalový reprezentant Záruba a stoper Rusler, přesto se však jejich sestava hemžila kvalitními fotbalisty. Od prvních minut jsme však byli lepším týmem a vytvořili si řadu skvělých šancí, které doslova volaly po gólu... Ve 38. minutě hry šel sám na hostujícího golmana Vladimír Rousek, který svou 100% šanci opět neproměnil, míč se ale naštěstí odrazil k Lukáši Kučerovi, pro kterého již nebyl problém dopravit jej do odkryté branky. Po změně stran jsme dále pokračovali ve festivalu zahozených šancí a na brankáři hostí několikrát postupně
vyhořeli Rousek, Maňásek a především pak střídající Kadlčík. Hosté se v závěru utkání prezentovali parádním trestným kopem z kopačky Poluse, který však bravurně zlikvidoval Pepa Prečan. V posledních vteřinách zápasu jsme ještě ubránili nebezpečné standardky a rohy hostí a utkání tak skončilo výsledkem 1-0. Skóre zápasu sice mohlo být pro nás podstatně lepší dle průběhu hry, přesto jsme se třemi body i předvedenou hrou velice spokojeni.