4. kolo MUŽI A: Tatran Šatov - Čechie Zastávka A 1:1 (0:1)

Tatran Šatov - Čechie Zastávka A 1:1 (0:1)

Pospíšil, Herman, Bohuslav

Stehlík (65. Pohl)

Stromecký, Maňásek (70. Ištok), Kučera, Reiter

Rousek, Kadlčík (89. Benedikt)

Do utkání v Šatově nemohl nastoupit zraněný stoper Oprchal, drobné šrámy z minulého utkání v Tuřanech měli Zdeněk Pospíšil s Honzou Bohuslavem a o Martina Maňáska se pokoušela viróza. Na druhé straně jsme však již mohli do utkání nasadit posilu z Rosic Lukáše Kučeru, který do mančaftu ihned skvěle zapadl. Od úvodního hvizdu jsme si vytvořili obrovský tlak a již ve 2. minutě zápasu po pěkném centru Honzy Reitera prostřelil Martin Maňásek vše, co mu stálo v cestě a my se ujali vedení 0-1. Domácí tímto vývojem byli zřejmě zaskočeni a na naši polovinu se dostávali jen sporadicky. Asi ve 30. minutě hry nám rozhodčí upřeli pokutový kop po faulu na Rouska a ve zbytku poločasu jsme trochu polevili v herní aktivitě. V poločase jsme si řekli, že musíme vstřelit 2. gól a otupit tak soupeřův odpor. To se nám však nepodařilo a v 72. minutě utkání jsme po naší chybě na pravé straně inkasovali z kopačky domácího Müllera vyrovnávací branku. Nutno dodat, že celý 2. poločas úřadoval velice slabý AR 2 nominovaný OFS Znojmo, který nám mával ofsajdy, jak na běžícím páse a do ničeho nás téměř nepustil... V 80. minutě vstřelil Vladimír Rousek naší 2. branku v zápase, ale výše zmiňovaný postarší pán ze Znojemska opět hbitě zvedl praporek nad hlavu a gól tak nebyl uznán pro ofsajd... Utkání tedy skončilo ke spokojenosti domácích a především pak pomezního rozhodčího č. 2 výsledkem 1-1 a na útulném šatovském stadiónku pak zavládly emoce. Hráčům tentokrát nemohu upřít nasazení, snahu a bojovnost a je tedy škoda, že se nám nepovedlo odvést všechny 3 body. Utkání se povedlo Rouskovi, Stromeckému a Hermanovi, dobře zahráli rovněž Maňásek i Reiter s Kučerou.