3. kolo A muži: Čechie A - FC ASA Únanov 2:3 (0:1)

ČECHIE Zastávka A - FC ASA ES Únanov 2:3 (0:1)

Branky: Strašák z pen, Rousek Vladimír

Sestava:

Zhoř - Chačatrjan,Sláma M.,Ištok,Sláma Z.( 50. Rousek T.) - Matouš - Mrázek,Strašák,Prchal ( 70. Maňásek ),Kadlčík - Rousek V.

Další domácí utkání které jsme opět nezvládli.Zápas jsme začali velmi aktivně a do 10.min. jsme si vytvořili stálý tlak,který jsme bohužel nedokázali zúročit. Potom se asi hráči rozhodli,že začnou šetřit síly na večerní oslavu narozenin ( tam se naopak už nikdo nešetřil! ) a zbylých 35min. prvního poločasu doslova odchodili. Soupeř toho po naší chybě využil a do kabin se šlo za stavu 0:1. Do druhé půle jsme šli s odhodláním napravit dojem z prvních 45.min., ovšem hned ve 46. min. jsme z našeho autu nahráli útočníkovi soupeře,který skoroval podruhé. Tento moment nás konečně probral ze spánku a zbytek zápasu byl jasně v naší režii. V 70. min. po průniku Strašáka a následném faulu sám postižený promněnil pokutový kop. V 80 min. po rychlé akci a vysunutí Rouska srovnáváme na 2:2. Celý druhý poločas se hrálo převážně na jednu branku,ovšem naše zbrklost v zakončení a ukvapená střelba dávala hostům naději aspoň na bod,který urputně bránili. V 93. min. jsme z výkopu soupeřova brankáře neštastně zahráli na roh.Nastřelený míč se po velkém závaru nakonec ocitl v naší síti a hosté tak mohli slavit štastné vítězství. Snad po tomto utkání už hráči pochopili,že k vítězství je potřeba "odjezdit" celý zápas a ne pouze 40. min!!!