3. kolo MUŽI A: SK Tuřany - Čechie Zastávka A 4:2 (3:0)

Branky: Balaščák 2, Maloň, Michalec - Rousek, Bohuslav
Rozhodčí: Kopřiva - Vejvančický, Vomastek

Pospíšil, Herman, Oprchal (46. Švarc), Bohuslav

Kadlčík

Stromecký, Reiter, Maňásek

Benedikt, Rousek

V Tuřanech jsme museli improvizovat se sestavou nebot´ někteří hráči ještě čerpali dovolenou, což je pro mně v již rozehrané soutěži nepochopitelné a nemyslitelné! Proto v tomto týdnu ještě zapracujeme na posílení kádru a hrát budou jen ti hráči, kteří mají o fotbal a zastávecký dres skutečně zájem! Do utkání jsme šli s cílem hrát ze zajištěné obrany se snahou vstřelit branku z brejku či standardní situace. Tato taktika se nám ale sesypala už v 7. minutě, když jsme poprvé inkasovali. Nutno však dodat, že 1. gólu domácích předcházel neodpískaný faul na Michala Kadlčíka ve středu hřiště. Po obdržené brance jsme vysunuli na hrot jako druhého útočníka Michala Kadlčíka a vytvořili jsme si několik slibných šancí, které jsme však bohužel neproměnili a vzápětí jsme dostali 2. gól po hrubé chybě Martina Maňáska. Těsně před přestávkou jsme ještě obdrželi 3. velice lacinou branku... Další rána nás potkala v poločase, kdy jsme museli nuceně střídat zraněného stopera Oprchala. Po čtvrthodině hry v 2. poločase neodpískal hlavní rozhodčí za stavu 3-0 pro domácí jasnou penaltu za ruku tuřanského obránce a z protiútoku a následné standardní situace jsme inkasovali počtvrté v utkání... V závěru zápasu se nám přeci jen podařilo korigovat skóre, kdy se po individuálních akcích Maňáska dokázali prosadit nejprve Vladimír Rousek a poté i kapitán Honza Bohuslav. Utkání tedy skončilo výsledkem 4-2 pro Tuřany a z prachbídného výkonu mých hráčů jsem velice rozladěn a zklamán!