2. kolo: SOKOL Modřice - ČECHIE A 0:7 (0:3)

Obrazek

Sokol Modřice - Čechie Zastávka A 0:7 (0:3)

Branky:  Rousek Vladimír 2, Strašák 2,Rousek Tomáš, Kadlčík, Mrázek

Sestava: Zhoř - Chačatrjan,Sláma M., Ištok,Bohuslav - Matouš - Kadlčík,Strašák,Prchal ( 60.Rousek T.),Mrázek ( 65. Maňásek ), - Rousek V. ( 55. Pospíšil )

Po domácím debaklu z minulého týdne jsme jeli do Modřic s cílem získat 3b. Udělali jsme 3 změny v sestavě a do utkání nastoupili od začátku Zhoř,Mrázek a Bohuslav. Soupeře jsme na těžkém terénu přehrávali od první minuty a do kabin jsme šli za stavu 3:0. Ve druhé půli jsme rychle zvíšili na 5:0 a mohli jsme dát šanci ukázat se všem hráčům. Podali jsme zodpovědný kolektivní výkon ovšem slabý soupeř nám to velmi usnadnil. Toto důležité vítězství je ale potřeba potvrdit v příštím domácím utkání s Únanovem na které tímto zveme všechny naše fanoušky.