2. kolo MUŽI A: Čechie Zastávka A - SK Měnín 4:1 (2:0)

Branky: 10. Rousek, 35. Kadlčík, 65. vlastní, 70. Stromecký - 80. Vykouřil

Pospíšil, Oprchal (65. Ištok), Herman, Bohuslav

Stehlík, Maňásek, Reiter, Kadlčík (75. Benedikt)

Stromecký, Rousek

Komentář k utkání:

K prvnímu podzimnímu utkání na domácím hřišti jsme nastoupili proti nováčkovi soutěže z Měnína a povinnost nám velela zvítězit. Hosté se sice prezentovali pohledným fotbalem, dobře kombinovali, ale v útočné fázi byli naprosto bezzubí. Naši hráči měli v úvodu utkání problémy se zpracováním míče, přesností přihrávek a rovněž pohyb nebyl takový, jak bychom si představovali. I přes to jsme šli poměrně brzy do vedení, když v 10. minutě utkání si naběhl na pravé křídlo výborně hrající Zdeněk Pospíšil, který na hranici pokutového území našel svou přihrávkou Vladimíra Rouska jež prostřelil hostujícího gólmana a vedli jsme 1-0. Poté jsme nevyužili několik slibných šancí, ale ve 35. minutě jsme se přeci jen prosadili podruhé v zápase, kdy po akci z levé strany a přihrávce kapitána Bohuslava dotlačil míč do sítě Michal Kadlčík. V poločase jsme si řekli, že vedení 2-0 je ošidné a měli bychom co nejdříve přidat třetí branku, a soupeře tak definitivně zlomit. Stalo se tak v 60. minutě zápasu. Po průniku Martina Maňáska si dobíhající měnínský obránce sám srazil míč
do vlastní branky a my se dostali do kýženého tříbrankového vedení. V tu chvíli také odstoupil z utkání zraněný stoper Jaroslav Oprchal, kterého kvalitně nahradil Miroslav Ištok. Čtvrtou branku ještě přidal po nádherné individuální akci Roman Stromecký, který zatím hraje na podzim ve velkém stylu a zúročuje tak svou tréninkovou a zápasovou píli z letní přípravy. Hosté sice v závěru utkání snížili na 4-1, když se po standardní situaci z pravé strany prosadil povedenou hlavičkou hostující útočník Vykouřil. Více jsme však již hostům nedovolili a zaslouženě se tak radovali ze zisku 3 bodů před domácím publikem.

!!! Video z branky na 4:0, kterou vstřelil Roman Stromecký !!!